Jeśli jesteś właścicielem nowego samochodu i martwisz się o jego gwarancję, PowerBox to świetna alternatywa dla chiptuningu. Co to takiego? To zewnętrzne urządzenia, które są przyczepiane do samochodu przy użyciu wtyczek wykonanych przez producenta. Są niesłychanie łatwe w montażu i demontażu. Funkcjonują na podobnej zasadzie co chiptuning, jednakże auto nie ulega żadnym zmianom, a co więcej – da się łatwo samemu wypiąć i potem zapiąć je przed wizytą w serwisie. W PowerBoxie możesz sam modyfikować moc swojego auta – w tym celu dysponujesz około 8 różnymi poziomami.

lewa

Pamietaj, że zawsze możesz zmienić zdanie – dajemy Ci wybór w postaci zamiany PowerBoxa na Chiptuning (po skończonym okresie gwarancji). Jak to zrobić? Wystarczy tylko, że zwrócisz nam urządzenie, a damy Ci obniżkę na chiptuning w wysokości 30%. Jeśli jednak zdecydujesz się go zatrzymać, otrzymasz 10% rabatu na chiptuning.

prawa

Premiera piątej generacji PowerBoxów do chiptuningu, której twórcą jest V-tech – pomysłodawca PowerBoxów do diesla, jest obsługiwana również bezprzewodowo przez iOS (w urządzeniach Apple) i Android. Technologie WiFi i Bluetooth umożliwiają przełączanie programów, włączanie i wyłączanie PowerBoxa oraz innych, wciąż pojawiających się możliwości.

Warto dodać, że nowy PowerBox posiada całkowitą kontrolę nad modyfikacjami mocy nie jedynie w funkcjach obciążenia i obrotów, ale również w dynamiczności zmian czasowych. Hermetyzowana obudowa automotive z wiązkami do wymiany umożliwia wykorzystywanie PowerBoxa w samochodach o odmiennych napędach. Takie rozwiązanie upraszcza przystosowanie się PowerBoxa do nowego auta, a oprócz tego stwarza dystrybutorom możliwość na przekształcenie jego rodzaju pod względem programu.