Jeśli jesteś właścicielem nowego samochodu i martwisz się o jego gwarancję, PowerBox to świetna alternatywa dla chiptuningu. Co to takiego? To zewnętrzne urządzenia, które są przyczepiane do samochodu przy użyciu wtyczek wykonanych przez producenta. Są niesłychanie łatwe w montażu i demontażu. Funkcjonują na podobnej zasadzie co chiptuning, jednakże auto nie ulega żadnym zmianom, a co więcej – da się łatwo samemu wypiąć i potem zapiąć je przed wizytą w serwisie. W PowerBoxie możesz sam modyfikować moc swojego auta – w tym celu dysponujesz około 8 różnymi poziomami.

lewa

Pamietaj, że zawsze możesz zmienić zdanie – dajemy Ci wybór w postaci zamiany PowerBoxa na Chiptuning (po skończonym okresie gwarancji). Jak to zrobić? Wystarczy tylko, że zwrócisz nam urządzenie, a damy Ci obniżkę na chiptuning w wysokości 30%. Jeśli jednak zdecydujesz się go zatrzymać, otrzymasz 10% rabatu na chiptuning.

prawa

Premiera piątej generacji PowerBoxów do chiptuningu, której twórcą jest V-tech – pomysłodawca PowerBoxów do diesla, jest obsługiwana również bezprzewodowo przez iOS (w urządzeniach Apple) i Android. Technologie WiFi i Bluetooth umożliwiają przełączanie programów, włączanie i wyłączanie PowerBoxa oraz innych, wciąż pojawiających się możliwości.

Warto dodać, że nowy PowerBox posiada całkowitą kontrolę nad modyfikacjami mocy nie jedynie w funkcjach obciążenia i obrotów, ale również w dynamiczności zmian czasowych. Hermetyzowana obudowa automotive z wiązkami do wymiany umożliwia wykorzystywanie PowerBoxa w samochodach o odmiennych napędach. Takie rozwiązanie upraszcza przystosowanie się PowerBoxa do nowego auta, a oprócz tego stwarza dystrybutorom możliwość na przekształcenie jego rodzaju pod względem programu.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?