hamownia 4x4

Hamownia podwoziowa jest stanowiskiem pomiarowym umożliwiającym pozyskanie niezbędnych danych do wyznaczenia charakterystyki osiągów silnika. Pozwala zmierzyć moc, moment obrotowy oraz zużycie paliwa. Umożliwia precyzyjną diagnostykę pojazdu.

Posiadamy własną hamownię samochodową 4×4 w Katowicach, co umożliwia indywidualną i dokładną diagnostykę każdego samochodu serwisowanego w naszej firmie. Wykonujemy pomiary mocy i momentu obrotowego w samochodach osobowych i terenowych, z napędem na jedną i obie osie, ze skrzyniami manualnymi i automatycznymi (takimi, w których jest to możliwe). Po wykonanych przez nas pomiarach klient otrzymuje wydruki wykresów krzywych mocy i momentu obrotowego.

Nasza hamownia podwoziowa 4×4 w Katowicach jest czynna również w soboty. W tym dniu szczególnie zapraszamy fankluby producentów samochodów oraz kluby tuningowe (prosimy o wcześniejsze potwierdzenie telefoniczne wolnego terminu).

Wykorzystywane przez nas hamownie z serii V-tech powstały w 1999 roku i od początku cechowały się niespotykaną dokładnością pomiaru oraz niezawodnością. W ciągu kolejnych lat urządzenie było sukcesywnie rozwijane i udoskonalane przez dział badawczo-rozwojowy. Obecnie oferta firmy V-tech obejmuje hamownie jednoosiowe oraz hamownie dla samochodów z napędem 4×4 – pomiary dostępne w Auto Wrocławski w Katowicach. Dodatkowo w wersji 4×4 stosujemy nowatorski system mechanicznej synchronizacji przedniej i tylnej osi, co daje możliwość dokonania pomiarów silnika w najnowszych samochodach wyposażonych w aktywne systemy kontroli trakcji. Hamownie firmy V-tech posiadają certyfikat CE, co oznacza, że są wykonane zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami.

To, co wyróżnia naszą hamownię podwoziową w Katowicach na tle konkurencji, to przede wszystkim niesamowita dokładność – do 3000 rzeczywistych punktów pomiarowych na sekundę, a także dokładność względna poniżej 0,1 % (w oparciu o zastrzeżoną technologię TrueForce II).

Zapraszamy – umów termin już dziś!